Naše společnost a naše filosofie

Jsme tu pro vás

Společnost You Work s.r.o., dceřinná společnost významné italské agentury práce Alma S.p.A., vznikla v roce 2016 za účelem poskytování agenturních zaměstnanců zejména firmám s italskými kořeny. Postupem času se oblast její působnosti rozšiřuje i na pomoc čistě místním firmám - od společností menších až po klienty korporátního rázu.

Svým klientům poskytuje exkluzivní služby šité na míru - ať už se jedná o agenturní zaměstnávání či výběr odborných pracovníků na širokou škálu pozic. Zázemí silné a stabilní mezinárodní skupiny zkombinované s detailní znalostí místního trhu a jeho specifik společnosti You Work s.r.o. dovoluje nabídnout špičkový servis nejvyšších standardů za velmi zajímavých podmínek, které vždy reflektují individuální potřeby každého klienta.

Díky našim zkušenostem a expertíze můžete i Vy pomocí agenturního zaměstnávání rychle a efektivně nahradit chybějící zaměstnance, zvýšit flexibilitu organizace, zlepšit a zjednodušit proces získávání lidských zdrojů a s jistotou plánovat náklady na personál. Neděláme rozdíl mezi velkým a malým klientem, každému nabízíme kvalitu bez kompromisů. Jsme tu pro Vás!